AKADEMIA ZDROWIA MALUSZKA – REALIZACJA

Klient: Alpen Pharma Sp.z.o.o

Działania: koncepcja kreatywna portalu akademiazdrowiamaluszka.pl, stworzenie claimu portalu, copywriting www, kreacja merytorycznych artykułów o tematyce zdrowotnej przez 9 miesięcy (30-50 tekstów miesięcznie), 

Target: rodzice w wieku 25-46, core target – dzieci.

Cel: Kreacja portalu, który zwiększy świadomość rodziców w zakresie dbania o zdrowie dzieci na różnych etapach rozwoju. 

Korzyści: Skuteczne, merytoryczne artykuły zgodne z prawem farmaceutycznym, nawiązujące do wskazań produktów z  portfolio Klienta. Claim, który w prosty sposób komunikuje ideę portalu oraz koncepcja kreatywna brandingu i portalu, który użytkuje się w intuicyjny sposób.  

1.Przykład copywritingu www

Samopoczucie – Wiemy jak zadbać o dobre samopoczucie Twojego dziecka

To jak się czuje Twoje dziecko ma kluczowy wpływ na jego życie i prawidłowe funkcjonowanie. Pomożemy Ci zadbać o jego dobre samopoczucie dzięki cennym poradom , z których dowiesz się m.in. o domowych sposobach na chandrę, o metodach profilaktyki i prostych zabiegach, które sprawią, że Twoje dziecko będzie cieszyć się doskonałym samopoczuciem każdego dnia. Śledź nas i spraw, by Twoje dziecko witało każdy dzień z uśmiechem. Pamiętaj o dostarczeniu dziecku zdrowej diety, która będzie obfitować w witaminy, składniki naturalne niezbędne do prawidłowego rozwoju. Dostosowuj dietę do wieku, potrzeb i upodobań dziecka, by jedzenie było dla niego smaczne, ale przede wszystkim zdrowe. Pamiętaj o profilaktyce, która jest kluczem do zdrowia Twojego dziecka – ubieraj je adekwatnie do pory roku (zimą idealne jest ubieranie na cebulkę), stosuj naturalne suplementy diety takie jak czosnek, imbir, burak zarówno profilaktycznie, jak i podczas pierwszych objawów infekcji. Dodatkowo pamiętaj, że choroby można leczyć domowymi sposobami – takimi jak mleko z czosnkiem i cytryną, siemię lniane czy też płukankami ziołowymi. Ważnym elementem poprawiającym samopoczucie maluszka jest kładzenie go spać o stałych porach. Zaowocuje to tym, że dziecko będzie bardziej wypoczęte, a Ty bardziej wyspany. Baw się z dzieckiem jak najwięcej, dawkując mu zabawę na tablecie czy smartfonie. Najbardziej kreatywne i rozwijające będą zabawy z udziałem klocków, tworzenie konstrukcji z pomocą koca i krzeseł czy gry kreatywne, które pobudzą wyobraźnie i będą jednocześnie spełniać funkcję edukacyjną. Zabawy powinieneś dopasować do wieku dziecka – czasem warto kierować się w tym zakresie intuicją i przeczuciem. Wychodź z dzieckiem na spacery – nawet jeśli jest zimno i mroźnie na zewnątrz. To przyczyni się do zwiększenia jego odporności, a co za tym idzie lepszego samopoczucia. Zimą nie musisz chodzić z dzieckiem 2 godziny – wystarczy 30 minut spaceru. To zaledwie wierzchołek góry lodowej informacji, które zdobędziesz w sekcji samopoczucie. Akademia Zdrowia Maluszka to baza rzetelnej wiedzy dla rodziców, którzy chcą zadbać o zdrowie swoich dzieci dzięki zapewnieniu im dobrego samopoczucia. Dołącz do nas już teraz!

2. Wybrane przykłady merytorycznych artykułów pisanych na portal Akademia Zdrowia Maluszka

3. Claim: Portal, który zdrowo inspirujeMożliwość komentowania została wyłączona.