CEVITT – REALIZACJA

Klient: Alpen Pharma Sp.z.o.o (marka Cevitt)

Działania: Teksty na strony produktowe przedstawiające korzyści Cevitt.

Copywriting zgodny z prawem farmaceutycznym.

Cel: Teksty, które podniosą sprzedaż oraz zwiększą ruch na stronie.

Korzyści: Hipnotyczne i sprzedażowe teksty, które podniosły liczbę odwiedzających na stronie www oraz pomogły podnieść sprzedaż produktów.

Wybrane artykuły tworzone dla Cevitt:

Kaszel palacza – jak sobie z nim radzić…

Cechą charakterystyczną kaszlu palacza jest pojawianie się go rano, zaraz po obudzeniu. Kaszel nasila się wraz z kolejnymi latami nałogu i może przybierać formę napadów z odpluwaniem śluzowej lub śluzowo-ropnej plwociny, czasem nawet ze śladami krwi. Paląc nałogowo papierosy nie powinniśmy przechodzić do porządku dziennego z kaszlem, którego podłoże mogą stanowić przewlekłe choroby takie jak: zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa, rozedma płuc czy gruźlica.

Kaszel palacza to przypadłość zarezerwowana dla osób uzależnionych od nikotyny. Wydzielina z kaszlu palacza jest lepka, gęsta, a kasłanie wymaga dużego wysiłku ze strony mięśni oddechowych. Objawy kaszlu palacza mogą być bardzo męczące, a ten typ kaszlu jest drażniący, uporczywy i gwałtowny.

Jak można zapobiec kaszlowi palacza? Oto krótki poradnik 
Najbardziej skutecznym wyjściem z sytuacji jest rzucenie palenia. Wiemy, że dla niektórych jest to Rubikon nie do przebycia, dlatego warto stosować się do poniższych zaleceń, by zmniejszyć jego objawy. Dwie główne metody radzenia sobie z kaszlem palacza to: regularne czyszczenie drzewa oskrzelowego z wydzieliny oraz dbanie o nawilżenie swojej błony śluzowej. Poznając tajniki tych metod i stosując je regularnie możemy zminimalizować objawy kaszlu palacza, nie rezygnując całkowicie z nikotyny. Innym, popularnym sposobem pozbycia się kaszlu palacza jest odkrztuszanie flegmy.

Nie powinniśmy przyzwyczajać się do kaszlu palacza i traktować go po macoszemu. Wieloletni nałóg może być powodem przewlekłej choroby. Pamiętajmy, że każda zmiana charakteru kaszlu lub barwy plwociny może być zwiastunem stanów zapalnych, gruźlicy czy choroby nowotworowej, których nie można lekceważyć. Nasilające się objawy kaszlu palacza należy skonsultować z lekarzem. Dym tytoniowy ma niekorzystny wpływ na stan błony śluzowej gardła oraz na jego funkcje obronne. Palenie papierosów może powodować uszkodzenie błony śluzowej gardła, ponieważ przyczynia się do jej wysuszania, podczas gdy powinna być nawilżona przez cały czas. To właśnie palenie tytoniu jest najczęstszą przyczyną wywołującą przewlekłe zapalenie gardła.

Naturalne remedium na kaszel palacza 
Preparaty, uzyskiwane z surowców naturalnych, mogą pomóc nam wygrać z przykrymi konsekwencjami kaszlu palacza. Naturalnym remedium na tę przypadłość będą: liście i korzenie prawoślazu, owoce anyżku, kwiaty podbiału, lawendy, ślazu oraz korzenie mydlnicy i żywokost etc. z pomocą przyjdą nam również produkty bogate w składniki aktywne takie jak: kwas hialuronowy. Pamiętajmy też, że środki wykrztuśne łagodzą kaszel palacza, pobudzają nabłonek rzęskowy i mają działanie ochronne na śluzówkę oskrzeli.________________________________________
http://wylecz.to/pl/choroby/uklad-oddechowy/kaszel-palacza.html

Wybrane linki do artykułów dla marki Cevitt, które realizowałem:

http://cevitt.pl/objawy-suchosci-gardla.html

http://cevitt.pl/naturalne-metody-redukcji-bolu-gardla.html

http://cevitt.pl/kaszel-refluksowy-jak-mu-zaradzic.html

http://cevitt.pl/jak-dbac-o-glos.htmlMożliwość komentowania została wyłączona.