ANTI-BACTER – realizacja

Klient: ANTI-BACTER, Adex Cosmetics & Pharma

Kiedy: kwiecień 2020

Działania: Copywriting produktowy/treści na landing pages dla linii produktów biobójczych i linii kosmetyków (żele antybakteryjne).

Cel: sprzedażowe i dopasowane do grupy docelowej teksty, opisujące korzyści produktów.

Wszystkie teksty można przeczytać tutaj: https://anti-bacter.com

Wybrane teksty z projektu:

Linia produktów biobójczych ANTI-BACTER przeznaczona jest do higienicznej dezynfekcji rąk o uniwersalnym zastosowaniu. Produkty wykazują szerokie spektrum biobójcze, potwierdzone wynikami badań, które spełniają normy europejskie. Preparaty alkoholowo-wodne w formie żelu zapewniają skuteczne działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Innowacyjna formuła zawiera 75% alkoholu oraz glicerynę i aloes, które mają dobroczynny wpływ na kondycję skóry i chronią przed jej wysuszeniem. Produkty dostępne są w wygodnych butelkach z flip-topem lub w sprayu, ułatwiających dozowanie w każdym miejscu. 

ANTI-BACTER to alkoholowo-wodny żel i produkt biobójczy, przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania. Dzięki 75% zawartości alkoholu zapewnia skuteczne działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Produkt może być powszechnie stosowany w placówkach opieki zdrowotnej, biurach, magazynach. Produkt biobójczy jest idealny do dezynfekcji rąk po wyjściu ze sklepu, podczas przebywania w miejscach publicznych czy w podróży. Można nim dezynfekować przedmioty np. telefony komórkowe. ANTI-BACTER jest produktem biobójczym o nr. pozwolenia: 0080/TP/2020, zapewniając skuteczność i bezpieczeństwo. 

Kosmetyk na bazie alkoholu 70% vol., który odświeża dłonie

Żel do rąk na bazie alkoholu etylowego idealnie odświeża skórę, pozostawiając uczucie nawilżenia. Pielęgnuje, oczyszcza i utrzymuje skórę dłoni w dobrej kondycji. Żel do rąk dobrze się wchłania i nie pozostawia nieprzyjemnego filmu. Praktyczne opakowanie zapewnia dogodną aplikację żelu. Kosmetyk nie pozostawia uczucia klejenia i ma przyjemny zapach.

Antybakteryjne działanie żelu potwierdzone testami

Żel do rąk zawiera alkohol 70%vol., a jego formuła została wzbogacona dodatkiem gliceryny i aloesem. Produkt jest przeznaczony do mycia bez użycia wody. Żel można stosować w pracy, szkole, domu, w podróży czy w toalecie. Kosmetyk został przebadany dermatologicznie. Na podstawie przeprowadzonych testów antybakteryjności, żel redukuje ilość drobnoustrojów (bakterii), zasiedlających powierzchnię skóry. Kosmetyk wykazuje działanie antybakteryjne w stosunku do szczepów chorobotwórczych: Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus oraz Escherichia coli. Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *