Nazywam się Kajetan Puszek i od prawie 10 lat jestem copywriterem.

Nie żałuję ani jednego dnia na freelansie. Przez 10 lat napisałem parę tysięcy tekstów reklamowych i opisów produktów, stworzyłem ponad 100 nazw dla firm i claimów, 50 storytellingów i kilkaset koncepcji kreatywnych. Wiem, że te liczby mogą dla Ciebie nic nie znaczyć. Niech zatem przemówią do Ciebie moje realizacje, które znajdziesz w portfolio. Enjoy!

Od 2010 w reklamie. Zacząłem jako copywriter freelancer i jestem nim do dziś. Przez ten czas pracowałem przez niespełna dwa lata w warszawskiej agencji reklamowej Aida Polska jako etatowy Copywriter. Tworzyłem koncepcje kampanii, teksty reklamowe na www i do BTL, prowadziłem social media dla klientów agencji. Nauczyłem się tam bardzo dużo.

Od 2013 roku przez 4 lata współpracowałem jako copywriter freelancer z agencją Owocni.pl. W Owocnych zajmowałem się namingiem, kreacją sloganów i tekstów reklamowych dla start-upów i małych firm. Współpraca z nimi w dużym stopniu zdefiniowała mnie jako Copywritera.

Po drodze współpracowałem (w mniejszym lub większym zakresie) z agencjami reklamowymi takimi jak: Wizard i Agencjamarketingowa.pl. W 2013 roku założyłem agencję reklamową Kreatywny Krab.

Copywriter, który wie, o czym pisze

Od 2010 roku jestem copywriterem freelancerem, współpracującym bezpośrednio z klientami oraz agencjami reklamowymi czy firmami doradczymi w zakresie copywritingu. Zdążyłem sobie wyrobić warsztat, autorskie know-how oraz renomę, które pozwalają mi skutecznie kreować teksty reklamowe, copywriting www, opisy produktów, nazwy dla firm, claimy i slogany oraz koncepcje kreatywne kampanii. Mój copywriting trafia w cel i jest skuteczny.

Poznaj moich Klientów (bezpośrednich i dla których pracowałem lub pracuję na zlecenie agencji reklamowych/firm doradczych)

branża farmaceutyczna/kosmetyczna: Sanofi, Alpen Pharma Group, Polpharma, Instytut Zdrowego Żywienia, Moja Nowa Figura, Cevitt, Parasidose, Active Flora, Dologel, Akademia Zdrowia Maluszka, GAL, Multilac, Miody Manuka, LifeMel, czekolada FYI, mydła Yope, Dietopozytywni.

elektronika/IT: Samsung, Geotik, Teagle, Morele.net, Eskom IT, jeden z największych resellerów Apple w Polsce:)

turystyka i rekreacja: Almatur, Eurobooking.pl, Bestfun.pl

fmcg: Las Vegas Power Energy Drink, herbata Minutka

restauracje: Senses Restaurant (gwiazdka Michelin), Merano, Salt&Sweet, Pizza Dominium, Cud Miód

inne branże: Adecco, Radio ZET, Chillizet, Electric Designers, RUCH, Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii, Mattel, Financiele abc, Guter AT, Mikrostal, Myson.dk, Sogest, Proactive, Automation Trader, CHOJKA Kancelaria Adwokacka i wielu innych.