Wybrane referencje

„Pan Kajetan Puszek współpracuje na stałe z grupą Eurozet od 2014 roku w zakresie copywritingu. Do jego zadań należy pisanie tekstów i tworzenie koncepcji kreatywnych do prezentacji multimedialnych oraz materiałów reklamowych (B2B). Pracował dla marek – Radio ZET i Chillizet”.
Jego teksty i koncepcje są zawsze zgodne z briefem, a co najważniejsze skuteczne. Ze spokojnym sumieniem rekomenduję Pana Kajetana do współpracy w zakresie tekstów reklamowych”.

Michał Feliksbrot, starszy specjalista ds. marketingu EuroZet

Przeczytaj pełną treść

„Kreatywny Krab zrealizował projekt ilustracji do komiksu „Zasady życia w korporacji – savoir vivre z przymrużeniem oka” oraz projekt ilustracji do wartości korporacyjnych, a Pan Kajetan Puszek odpowiadał za koncepcję kreatywną całego projektu. Wyszło super a przede wszystkim inaczej, dziękuję za wspólną pracę, polecam”

Magdalena Bargieł
Dyrektor HR
Grupy Adecco w Polsce

Przeczytaj pełną treść

„Pan Kajetan Puszek współpracuje z Owocnymi od 2013 roku. Zajmuje się copywritingiem oraz namingiem. Bez wątpliwości rekomenduję Pana Kajetana jako partnera, wykonawcę bądź współorganizatora wszelkiego typu projektów tekstowych”.

Mariusz Słowik – właściciel agencji reklamowej Owocni.pl

Przeczytaj pełną treść

„Pan Kajetan Puszek w lipcu 2017 i styczniu 2019 roku stworzył  dla naszej kancelarii prawnej teksty do folderu reklamowego i na stronę www, poświęcone tematyce rozwodów. Przesłane treści były atrakcyjne i zgodne z naszymi wytycznymi.
Polecam tego copywritera do wszelkich projektów tekstowych, przeznaczonych dla kancelarii prawnych”.
adw. Jerzy Chojka – właściciel kancelarii adwokackiej „Chojka”.

Przeczytaj pełną treść

„Pan Kajetan Puszek w maju 2019 r. stworzył 22 opisy produktów i treść listu skierowanego do Klientów dla naszego sklepu z  biżuterią z węgla –ww.myember.pl. Wszystkie opisy i teksty były zgodne z naszymi wytycznymi, atrakcyjne, ciekawie napisane i zoptymalizowane pod kątem SEO. Współpraca przebiegała perfekcyjnie – do przesłanych przez Pana Kajetana tekstów, nie mieliśmy żadnych uwag.”    
Mateusz Sendal, właściciel www.myember.pl

Przeczytaj pełną treść